Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Mám radost.

Mám radost z fotek,které jsem si mohl stáhnout z vašeho webu. Znovu mohu zavzpomínat na minulé časy.Zdravím vás všechny kdo si na mě pamatují,ale i ostatní mládežníky a přeju hodně radosti z tohoto životního stylu a poslání které jste si zvolili.Sportu zdar!

Datum
Vložil
Titulek

PF 2013

Všem skokankám a skokanům a jejích trenérům přejeme v novém roce hodně úspěšných závodů. Za rodinu Turkovou z Troubska Jarka

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Poděkování za super zážitek z prvních závodů. Moc nás to s Vámi baví!!!!

Datum
Vložil
Titulek

nabor

ahoj,
neviete o nejakom podobnom klube, plaveckom oddiele na Slovensku, kde sa venuju skokom do vody, tak ako vy? Predsa len do Brna to je od nas 200km. A aj je nabor nejako aj vekovo obmedzeny? Ci?


Datum
Vložil
Titulek

Re: nabor

Ahoj,
bohužel o žádném oddíle na Slovensku v současné době nevím. Skokanské zařízení a oddíl byl dříve v Žilině.

Datum
Vložil
Titulek

něco nového

Je mi patnáct a v životě jsem takhle neskákala.Chtěla bych zkusit něco nového ale jsem až z Mostu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: něco nového

To je škoda, že jsi tak daleko. My trénujeme v Brně a rádi mezi sebou přivítáme nové odvážlivce, kteří mají chuť se něčemu novému naučit.

Datum
Vložil
Titulek

Mistrovství ČR v Brně

Závody se vydařily, dík patří paní Daniele Haušové, všichni závodníci byli perfektní, všem bych dala medaile. Moc děkuji panu trenérovi Láďovi za to, jakou má trpělivost s mým vnoučkem Tobiášem. Je to krásný sport, škoda že so o něm málo mluví, média a sponzoři dávají přednost jiným sportům. O to větší obdiv patří všem milým lidičkám, kteří se nenechají odradit. Jen tak dál, držím palce.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mistrovství ČR v Brně

Moc děkujeme za pochvalu a podporu. Doufáme, že se tento sport bude i nadále rozvíjet a výsledky budou ještě lepší. Těšíme se na Vaši návštěvu na dalších brněnských závodech v dubnu 2012:-)

Datum
Vložil
Titulek

moooc krasne

Zdravim vsechny skokany a skokanky...hlavne z Tisnova a Kobyli. Moooc krasne stranky a skoky :-)

1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.