Kopie - Vanocni kontrolni 141213.xls (47,5 kB)Vánoční závody - výsledky.xls (47,5 kB)Výsledky

 

Výsledky 2017:

  MS Masters Budapešť

 Laďa Helis: 6.místo z 1M, 10.místo z 3M, 13.místo z věže, 3. místo synchro 3M muži, 7.místo synchro z věže mix

 Daniela Hanušová: 6.místo z 1M, 7.místo z 1M

 Pavla Musilová: 7. místo z věže, 7. místo synchro z věže mix

 

MČR 5/2017 Praha

Umístění 1M

3M

Přípravka G

Šálková Zora

5

 

Žáci E

Vančura Matěj

1

1

 

Šálek Ondra

4

3

 

Michajlov Dean

3

4

Žačky E

Kája Svobodová

3

2

Žačky D

Klára Svobodová

2

2

Žáci D

Ondra Čech

2

1

Junioři C

Lukáš Pilát

2

 

 

 

 

Bonbonový pohár Praha 4/2017

Umístění 1M

3M

Přípravka G

Šálková Zora

7

 

Přípravka F

Max Dorničák

2

 

 

Alex Dorničák

3

3

Žáci E

Vančura Matěj

1

2

 

Šálek Ondra

4

3

 

Michajlov Dean

3

4

Žačky E

Kája Svobodová

3

4

Žačky D

Klára Svobodová

3

 

 

Tereza Michajlová

6

 

Žáci D

Ondra Čech

2

2

Junioři C

Lukáš Pilát

1

2

 
 
 
 

Výsledky 2016:

Vánoční kontrolní závod 10.12.2016

Kategorie

Závodník

Umístění

žáci E

Matěj Vančura

1.

 

Ondřej Šálek

3.

Žáci D

Ondřej Čech

4.

 

Lukáš Pilát

3.

Žačky D

Nikola Koňariková

5.

Muži

Jakub Helis

1.

 

 

Výsledky závodu Memoriálu Ády Maitnera 2016

Výsledky.xlsx (12214)

 

 

Výsledky kontrolní závod Praha 6/2016

KONTROLNÍ ZÁVOD PRAHA 6/2016

Umístění 1M+3M

Přípravka G

Valouchová Natálka

2

 

Šálek Ondra

3

 

Vančura Matěj

4

Žáčky E

Karolína Svobodová

1

Žáci D

Ondřej Čech

3

Muži

Jakub Helis

1

Ženy 40-44

Daniela Hanušová

1

Muži 50-54

Laďa Helis

1

 

 

 

 

Výsledky Bonbonový pohár Praha:

Bonbonový pohár Praha 5/2016

 

Umístění 1M

3M

Přípravka G

Valouchová Natálka

1

2

 

Vančura Matěj

3

2

 

Šálek Ondra

2

3

Žačky D

Klára Svobodová

3

2

Žáci D

Lukáš Pilát

1

1

 

Výsledky závodníků VSK na ME MASTERS Londýn

 

Laďa Helis 4. místo z 3M a 3. místo z 1M

Michal Doležal 5. místo z 1M

Dana Jurčová 4. místo z 1M

Daniela Hanušová 10.místo z 1M

Pavla Musilová 6. místo z věže

 
 
 
 
 
Výsledky MČR Brno 2016:
 

M-ČR Brno 16.-17.4.2016

 

Umístění 1M

3M

Přípravka G

Karel Spáčil

4

3

 

Dean Michajlov

1

 

 

Ondřej Šálek

2

2

 

Matěj Vančura

3

1

 

Klára Chyťová

4

 

 

Natálie Valouchová

2

3

Přípravka F

Tereza Michajlova

1

 

 

Rimma Kočetkova

2

 

 

Petr Jan Filip

2

3

 

Jakub Vančura

1

2

Žáčky E

Karolína Svobodová

6

5

Žačky D

Klára Svobodová

3

4

Žáci D

Ondřej Čech

5

5

 

Lukáš Pilát

1

3

Junioři C

Viktor Musil

1

 

 

Filip Magnusek

3

 

Účast Masters

Michal Doležal

 

 

 

Ladislav Helis

 

 

 

Dana Jurčová

 

 

 
 
 
 Výsledky letního soustředění 2015 Praha-Slávie
 
 

Dne 13.6. se zúčastnili členové našeho oddílů kontrolních závodů v Praze a dosáhli těchto výsledků :

 
   Ondra Čech                 1.místo ze 3m a 1. místo z 1m v kategorii žáci E
   Klára Svobodová         2.místo ze 3m a 2.místo z 1m v kategorii žačky E
   Karolína Svobodová    3.místo z 1m a 3.místo z 3m v kategorii žačky E
   Lukáš Pilát                   2.místo z 1m a 2. místo ze 3m v kategorii žáci D
   Jakub Helis                 1. místo ze 3 m a 1. místo z 1 m v kategorii muži
 

Výsledky Bonbónový pohár Praha 23.5.2015

1.       místo z 1. metru a  2. místo ze 3.metrů  Klárka Svobodová

3.       místo z 1. i ze 3. metrů Kája Svobodová

2.       místo z 1. i ze 3. metrů Denis Vantuch

1.       místo z 1. i ze 3.metrů Kuba Helis

 

M-ČR Brno 18.-19.4.2015

 

Umístění 1M

3M

Přípravka G

Nikola Koňariková

3

2

 

Ondřej Šálek

5

 

 

Jakub Vančura

2

2

Přípravka F

Filip Magnusek

1

1

 

Viktor Musil

 

2

 

Christopher Skinner

3

4

 

Petr Jan Filip

2

3

 

Hrazdírová Lucie

1

 

Žáci E

Ondřej Čech

1

1

Žačky E

Klára Svobodová

1

1

 

Karolína Svobodová

3

3

Žáci D

Kryštof Kluska

4

2

 

Lukáš Pilát

1

1

Junioři B

Denis Vantuch

2

2

Muži

Jakub Helis

1

1

 

Jan Helis

2

 

 

Jakub Doležal

3

 

Masters

Michal Doležal

2

 

 

Ladislav Helis

1

1

 

Jan Matiášek

1

1

 

Dana Jurčová

2

 

 

Igor Šálek

3

 

 

Daniela Hanušová

3

 
 

Výsledky 2014:

 

Výsledky z Grazu:

 
 
 
 

Memoriál Ady Maitnera 2014

Umístění 1M

3M

Přípravka F

Filip Magnusek

1

1

Žáci E

Lukáš Pilát

2

1

 

Ondřej Čech

4

3

 

Ondřej Fritz

5

5

Žačky E

Sára Pánková

4

 

Žáci D

Kryštof Kluska

1

 

Junioři B

Denis Vantuch

2

2

Junioři A

Jakub Helis

2

2

Masters

Jan Matiášek

1

 

 

Ladislav Helis

5

 

 

Daniela Hanušová

3

 

 

Výsledky MZ Masters Amsterodam:

 

Laďa Helis 2x2.místo z 1M a 3M

Pavla Musilová  2x1.místo ze 3M a věže

Daniela Hanušová 6.místo z 1M

Honza Matiášek 4.místo ze 3 metrů a 7.místo z 1 metru

 

 

Výsledky kontrolní závod Praha 14.6.

 

Přípravka G – Sára Pánková 1.místo z 1 metru; 1. místo ze 3 metrů

                           Ondřej Fritz 2.místo ze 3 metrů; 3.místo z 1 metru   

Přípravka F – Jakub Doležal 1.místo z 1 metru; 1.místo ze 3 metrů

                          Filip Magnusek 2.místo z 1metru; 2.místo ze 3 metrů    

Žáci E –           Ondřej Čech 2.místo z 1 metru; 2.místo ze 3 metrů

                          Klára Svobodová 3.místo z 1 metru; 3.místo ze 3 metrů

Žáci D –          Kryštof Kluska 1.místo z 1 metru

                         Nela Pánková 7. místo z 1 metru  

Junioři B –    Denis Vantuch 2.místo z 1 metru; 2.místo ze 3 metrů

Junioři A -     Jakub Helis 2.místo z 1.metru; 2.místo ze 3 metrů

 

Za masters prověřili své výkony Laďa Helis a Honza Matiášek.

 

 

 

Výsledky Bonbónového poháru v Praze 17.-18.5.2014

 

Nováčci (nejmenší) - 1.místo z 1 metru Sára Pánková

                                  2. místo z 1 metru Karolína Svobodová

Nováčci (starší) - 1metr - 2. místo Šimon Starý, 4. místo Filip Magnusek, 5. místo Jakub Doležal

                             3metry - 2. místo Jakub Doležal, 4.místo Filip Magnusek, 5. místo Šimon Starý 

                             1 metr - 2 místo Alice Pavlíčková

Žáci E - 1metr - 1.místo, 3 metry - 2.místo Lukáš Pilát

Žáčky E - 1metr - 4.místo, 3 metry - 3.místo Klára Svobodová         

Žáci D - 1 metr 1. místo Kryštof Kluska

Žačky D - 1 metr 6.místo Nela Pánková 

Juniorky C - 1 metr 4.místo Karolína Klusková

Junioři B - 2x2.místo Denis Vantuch

Junioři A - 2x2.místo Jakub Helis

V kategorii masters reprezentovali oddíl Laďa Helis, Daniela Hanušová, Dana Jurčová, Honza Matiášek.


 

Výsledky M-ČR 29.-30.3.2014 :

Nováčci mladší :

1. místo + 3. místo Ondřej Fritz

5. místo + 4. místo Filip Pohl

3. místo + 5. místo Krištof Spáčil

6. místo Karel Spáči

1. místo Karolína Svobodová

2. místo Adéla Kašíková

Nováčci Starší :

2. místo + 2. místo Jakub Doležal

3. místo + 3. místo Filip Magnusek

4. místo + 6. místo Šimon Starý

5. místo + 5. místo Viktor Musil

1. místo Karolína Klusková

4. místo Alice Pavlíčková

5. místo Dominika Tesařová

6. místo Beata Weinbergerová

Žáci, žačky E :

1. místo + 1. místo Lukáš Pilát

4. místo + 3. místo Jakub Rovný

3. místo + 4. místo Ondřej Čech

1. místo + 4. místo Klára Svobodová

Žáci, žačky D :

1. místo Kryštof Kluska

4. místo Nela Pánková

Junioři A :

2. místo + 2. místo Jakub Helis

Masters :

2. místo + 3. místo Jan MAtiášek

1. místo + 2. místo Laďa Helis

3. místo Michal Doležal

3. místo Dana Jurčová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.